شرکت مهرسام وندا

درباره ما

درباره شرکت مهرسام وندا

شرکت مرسام وندا

شماره ثبت: 555766

تاریخ تاسیس: 1398/12/17

زمینه فعالیت: واردات نهاده های و مشاوره پرورش محصولات کشاورزی

شرکت مهرسام وندا از سال ۱۳۹۸ به پشتوانه جمعی از بهترین کارشناسان و متخصصین فعالیت خود را در عرصه تجارت نهاده های کشاورزی آغاز نمود.

این شرکت در بدو تاسیس با همکاری شرکت Agripa بررسی نیازهای بازار منطقه را آغاز کرد. Agripa منشعب از یک شرکت مطرح اروپایی است که با تمرکز بر نیاز سنجی بازارهای غرب آسیا و کشورهای cis فعالیت خود را در منطقه با محوریت ترکیه آغاز نموده است.

مهرسام وندا با بهره­ گیری از دانش و تجربه مشاوران خبره ملی و بین­ المللی در جهت برداشتن گامی موثر در بازار بذر کشور و با هدف ارتقای سطح کیفی بذور عرضه شده به کشاورز و شکستن تابوی انحصارطلبی در این بازار، با رصد بذرهای کیفی تولید شده با تکنولوژی و شیوه های مدرن روز دنیا، در تأسیس و پس از مطالعات اولیه فنی و اقتصادی مبادرت به واردات نمونه بذرهای انتخابی و ایجاد مزارع تحقیقاتی در چند نقطه کلیدی کشاورزی کشور نمود. بدون تردید آنچه به این شرکت هویتی خاص و درخور توجه بخشیده است، اتکا به دو عنصر فناوری در کانون تمامی فعالیت­ ها، رویکرد ها و برنامه های آن و نیازسنجی واقعی کشاورزان در بازار بذر می باشد. این شرکت با جایگزینی مدیریت سنتی با مدیریت مدرن، همگام شدن با کشورهای پیشرو دنیا در زمینه اصلاح و تولید بذور با کیفیت را سرلوحه برنامه­های خود قرار داده است تا از این منظر بتواند از طرفی با افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی و کاهش مصرف سموم در سطح مزرعه موجب افزایش درآمد کشاورز و بالاتر رفتن سطح معیشتی وی خدمت موثری را به این عزیزان نماید و از طرف دیگر نه تنها از اتلاف منابع تولید به واسطه راندمان کم بذور نامرغوب جلوگیری نماید بلکه موجب افزایش بهره وری در استفاده از منابع در کشورمان را به همراه داشته باشد.

در نهایت رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ذینفعان می‌گردد.

پرسنل ارشد شرکت مهرسام وندا

مدیر_عامل_مهرسام-removebg-preview

مدیر عامل مهرسام وندا: جناب مهندس محمدی کجیدی

0
تعداد شرکت های بین المللی​ همکار مهرسام
0
تعداد نمایندگی های انحصاری شرکت مهرسام
0
تعداد سایت های تحقیقاتی و آزمایشی مهرسام در کشور
0
مناطق تحت پایش و تست ارقام مهرسام